sakaryaevdenevenakliye
sakarya evden eve nakliye

Şehirlerarası nakliyat konusunda 2011 yılından bu yana Sakarya merkezli hizmet veren firmamız her geçen gün kendisini geliştirerek, Avrupa standartları üzerinde çalışmalar gerçekleştirmektedir.

Özellikle Serdivan, Sapanca, Erenler, Karasu, Hendek gibi birçok büyük ilçede yüzlerce kurumsal ve bireysel müşterilerimiz bulunmaktadır.

Şehirler Arası Nakliyat hizmetimizde kurulduğumuz günden bu yana tamamen müşteri memnuniyeti üzerine kurulu kalite politikalarımız ile hizmetimizi sürdürüyoruz.

Evden eve nakliyat ve şehirlerarası nakliyat ile ilgili hizmet verdiğimiz müşterilerimizi referanslar sayfamızdan inceleyebilirsiniz. Amacımız, her müşteriye %100 memnuniyet sağlayarak, her geçen gün hizmet kalitemizi arttırmaktır. Sakarya evden eve nakliyat firması olarak sizlere bu kaliteyi yaşatmaktan mutluluk duyacağız.

Şehir İçi ve Şehirlerarası Nakliyat

Çok önceden beri var olan taşınma ihtiyacını meslek edinilmiş kişiler tarafıdan profesyonel bir şekilde gerçekleştiren evden eve nakliyat sektörü; sizin elinizi hiçbir şeye sürmediğiniz, gözlerinizin önünde eşyalarınızın sistemli, düzenli ve en az sizin gösterdiğiniz özenle toparlandığı, taşındığı ve yerleştirildiği bir taşınma şeklidir.

Gerek işinizden dolayı, gerekse özel sebeplerinizden dolayı bulunduğunuz konumu değiştirmek zorunda olduguğunuz için geçmişten günümüze süreçlerin ortasında kalan evden eve nakliyat firmaları sizlere sundukları hizmetle bu sorunlu sürecin sıfır riskle yeni yaşamınızla yerleştirilmesi konusunda tecrübe sahibidir.

Dilerseniz, ekspertiz hizmetimiz aracılığı ile eşyalarınızın değeri, bulunulan mekanın durumu, mevkii, ulaşılabilirliği, katı ve yeni taşınılacak mekanın durumu, mevkii, ulaşılabilirliği ve bulunduğu katı gibi özellikler göz önüne alınarak oluşturukacak rapor sonucunda uygun fiyat ve çözüm odaklı yapılan sözleşme ile taşınma işlemlerinizin ilk adımı atılır.

Sakarya evden eve nakliye kendi geliştirmiş olduğu full+full donanım , iş takip yöntemi, profesyonel stili ile diğer firmalardan farklı olarak başta Sakarya olmak üzere Tüm Türkiye de aranılan bir nakliye firması özelliği ile kendini donatmıştır.Firmamız, nakliyat sektöründe yaptığı işlerin kalitesinden dolayı listelerin ilk sıralarında yer almaktadır.

Ofis Taşımacılığı

Ofis değiştirirken eşyaların güvenle taşınması için, nakliye firmaları tarafından verilen bir hizmettir. Tıpkı, evden eve nakliyatta olduğu gibi, belirli bir plan dahilinde taşıma işi gerçekleştirilir. Ancak, ofis taşımacılığı, evden eve nakliyata göre, daha detaylı ve titiz bir çalışma gerektirmektedir. Çünkü, ofislerde taşınacak eşyaların çoğunluğu mobilya türü eşyalardır. Ayrıca, önemli evrak, arşiv ve dosyaların da bulunması, ofis taşımacılığının daha dikkatli yapılmasını zorunlu kılan etkenlerdir.

–Ofis taşımacılığının ilk aşaması, tespit aşamasıdır. Bunun için, öncelikle, sektöründe öncü bir firma ile anlaşma sağlanmalıdır. Firma ile gerekli görüşmeler yapıldıktan sonra, tespit için adrese personel gönderilir. Taşınacak eşyaların cinsi ve miktarı bu aşamada belirlenir. Eşya miktarına göre hangi büyüklükte bir araca ihtiyaç duyulduğunun tespiti de bu aşamada yapılır. Taşınması gerçekleştirilecek ofisin konumu, planlama aşamasında önem taşımaktadır. Ofisin konumuna göre, uygun taşımacılık sistemi tercih edilmektedir.

–İkinci aşama ise, eşyaların demontesi ve kolilenmesidir. Kolilenecek eşyalar, genelde dosya ve çeşitli evraklardan oluşmaktadır. Bu eşyalar, hizmeti alan kişinin isteiğine göre kolilenmekte ve kolay ayırt edilebilmesi için etiketlenmektedir. Onun haricinde ambalajlanacak diğer eşyalar ise, mobilyalardan oluşmaktadır. Mobilyalar, firma bünyesindeki marangozlar tarafından ustaca sökülmekte, montaj aşamasının kolay olması için numaralandırılmakta ve sonrasında paketlenmektedir. Titizlikle paketlenen eşyalar, araca da aynı titizlikle taşınmaktadır.

–Ofis taşımacılığının son aşaması ise, taşınılacak adrese vardıktan sonra, eşyaların sorunsuz olarak içeriye taşınmasıdır. Özel amabalaj malzemeleri ile paketlenip numaralandırılmış eşyalar, kolaylıkla bulunur ve çalışanlar tarafından montajı yapılır. Özel evrakların bulunduğu koliler de, istenilen yere bırakılır ve ofis taşımacılığı hizmeti tamamlanmış olur. Büyük titizlikle yapılması gereken ofis taşımacılığı, belirli bir sözleşme dahilinde yapıldığı için, iki taraf da karşılıklı güvence altına alınmaktadır. Taşınılacak eşyaların sigortalanması, hizmet alan kişiye büyük güven sağlamaktadır. Ofis taşımacılığının fiyatları ise, hizmet kapsamına göre belirlenmektedir. Ofis taşımacılığı hizmeti veren firmalar, kendi hizmet politikasına göre fiyat belirlemektedir. Ayrıca, taşınılacak eşyaların miktarı, taşınılacak adresin mesafesi ve taşınma işinde kullanılan ambalaj malzemesi, teknik ekipmanlar ve personel sayısı da, ofis taşımacılığı fiyatları belirlenirken göz önünde bulundurulan etkenlerdir.